Верифікований профіль
3
Роки досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
20
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1446
Останній візит на сайт
вчора
Професійні рієлторські послуги у місті Івано-Франківськ. Допожу Вам із продажем,та пошуком нерухомості, яка підійде Вам по всіх параметрах.
Повний супровід та підтримка на всіх етапах продажу та купівлі. Якісна консультація та супровід на оглядах.

Продаж квартир (1)

  • Житлова Компанія Альянс
    98 000 $
    667 $/м²

    Слобідська вул., 5

    4 кімнати
    147 / 80 / 35 м²
    поверх 8 з 9
    1 тиж. тому
    Це унікальна 2-рівнева квартира в найкомфортнішому ЖК міста із влсною інфраструктурою. Пропонується до продажу дворівнева квартира в стані сирця у одному з найпопулярніших житлових комплексів Івано-Франківська — ЖК “Калинова Слобода”. Просторе планування та велика площа дозволяють втілити будь-які дизайнерські рішення та створити комфортний простір саме під ваш стиль життя. Висота стелі вас приємно вразить, це те місце де ви зможете відкрити весь поценціал для втілення дизайну. Основні характеристики: Загальна площа: 147 м² 2 рівні — зручне зонування житлового простору; Перший рівень: кухня-вітальня, санвузол, спальня; Другий рівень: декілька спалень, санвузол, зона відпочинку або кабіне...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: